TEKNOFEST’te 1’lik ödülü alan Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrencilerinden Söğütlü Belediyesi Ziyareti

TEBRİKLER GENÇLER 👏👏👏

TEKNOFEST’te 1’lik ödülü alan Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrencileri, bizlere teşekkür ziyaretinde bulundular.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi Öğrencileri Fatih Tür, Simay Erbay Mer, Faruk Değirmenci, Ertuğrul Yavuçkal, Muharrem Fatih Kara, maddi ve manevi desteklerimizden dolayı teşekkür ettiler. Öğrenciler, “Başkanımızı Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden tanıyoruz ve çok seviyoruz. Öğrencilerinin başarılı olması için  tüm imkanlarını değerlendiriyor ve destekliyor. Bizlere de gösterdiği ilgi ve destek için teşekkürü bir borç biliyoruz. TEKNOFEST’te aldığımız başarı belgemizi ve plaketimizi başkanımıza getirerek teşekkür etmek istedik” dediler.

 

Öğrencileri başarılarından dolayı tekrar tebrik ediyorum .
 Başkan Koray Oktay Özten, “Başarısız öğrenci yoktur. Her öğrencinin ne almak, neyi öğrenmek, hangi konularda başarılı olacağın en başta öğretmen arkadaşlarımızın yön vermesiyle başlar. Mühendislik Fakültesi öğrencilerimizin birinciliği ile gururlandık. Kendilerini imkanlarımız ölçüsünde desteklemeye devam edeceğiz. 
Bende bu anlamlı ziyaret için teşekkür ediyorum." dedi.

Diğer Haberler