Başkan Yardımcıları
Adem FİDAN

1977 Yılında Sakarya’nın Söğütlü İlçesi'nde doğdu. İlk öğrenimi Küçük Söğütlü Mahallesi'nde okuduktan sonra Ortaokulu ve Liseyi Adapazarı İmam Hatip Lisesi'nde okudu.

10 yıl özel sektörde yönetici pozisyonunda çalıştı. 2013 – 2018 yıllarında Söğütlü Ak Parti İlçe Başkanı olarak görev yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan Fidan, çeşitli derneklerde yönetici ve üye olarak aktif görev almaktadır. Nisan 2019 yılında Söğütlü Belediye Başkanlığı’nda Başkan Yardımcısı olarak görev aldı ve halen bu görevi sürdürmektedir.

Turhan BÖLÜKBAŞI

1976 Yılında Adapazarı’nda doğdu. İlk ve Orta Okulu Söğütlü’de , Lise eğitimini Fatih Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ön lisans ve İşletme Fakültesi lisans mezunudur.

Çalışma hayatına Bağ-kur Sakarya il Müdürlüğünde Ayniyat Memuru olarak başlamış. Sırasıyla VHKİ ve Servis yetkililiği görevlerinde bulunmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumlarının birleşiminden sonra Sakarya SGK İl Müdürlüğünde Şef olarak çalışmıştır. 2019 Yılında Söğütlü Belediyesi Zabıta Müdürü olarak atanmış,halen Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.