Kurumsal
Etik Komisyonu
Sami AYDIN
Belediye Başkan Yardımcısı
samiaydin54@gmail.com
1969 yılında Sakarya'nın Söğütlü İlçesi'nde doğdu. İlk öğrenimi Fındıklı İlkokulu'nda okuduktan sonra ortaokulu ve liseyi yatılı olarak Arifiye Öğretmen Lisesi'nde okudu. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği'ni bitirdi.
15 yıllık öğretmenlik mesleğinden sonra Söğütlü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 5 yıl şube müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra 2014 yılında Başkan Yardımcısı olarak Söğütlü Belediyesi'nde göreve başladı ve halen bu görevi devam ettirmektedir.

Aydın, Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans yaptı ve şuan Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Sedat ÖZEL
Yazı İşleri Müdürü
yaziisleri@sogutlu.bel.tr
1961 yılında Sakarya'nın Söğütlü İlçesi'nde doğdu. İlk ve ortaokulu Söğütlü'de, liseyi Adapazarı Atatürk Lisesi'nde okudu. 1989 yılında AÜ/AÖF 4 yıllık İktisat Bölümünü bitirdi. 1985 yılında Söğütlü Belediyesi'nde memuriyete başladı.

2002 yılından bu yana aynı belediyede asaleten Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 
Neşe ATILIR
Kültür ve Sosyal İşler Müdürü
kultur@sogutlu.bel.tr
1981 yılında Kaynarca/Sakarya'da doğdu. İlk okulu Söğütlü Merkez İlkokulu'ndan(1992), Orta Okulu(1995) ve liseyi Söğütlü Lisesi'nden (1998), Üniversiteyi Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden(2004) mezun oldu. 1999 yılı DM Sınavı ile 2000 yılında Akyazı'da Zabıta Memuru olarak göreve başladı. 2002 yılında Söğütlü Belediyesi'ne naklen atandı.

2013 yılında Zabıta Komiserliği, 2014 yılında Zabıta Müdürlüğü Kadroları'nda çalıştı. Uzun dönem Zabıta Müdürlüğü yapan Neşe ATILIR, şu anda Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak Söğütlü Belediyesi'nde görevine devam etmektedir.
 
Söğütlü Hakkında
Foto Galeri
Video Galerisi
Basında Söğütlü
 
Misyon & Vizyon
Başkan
Başkan Yardımcıları
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Müdürlükler - Servisler
Etik Kurulu
Organizasyon Şeması
Önceki Başkanlar
Faaliyet Raporu
 
Önemli Numaralar
Resmi Kurumlar
Başvuru için Gerekenler
Kentlilik Bilinci
Ulaşım Rehberi
Ak Masa - 153
Bağlantılar
 
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Müdürlükler - Servisler
 
İletişim Bilgileri
Bilgi Edinme
Ak Masa